3. Sosyal Sorumluluk Zirvesi 11-12 Kasım’da gerçekleşecek

3. Sosyal Sorumluluk Zirvesi 11-12 Kasım’da gerçekleşecek

İyilik ekosisteminin en büyük ve kapsamlı etkinliği Sosyal Sorumluluk Zirvesi 3. kez hayata geçiriliyor. Shenibe Sosyal Projeler tarafından hayata geçirilen zirveye özel sektörden ve sivil toplumdan pek çok önemli isim katılıyor.

 

İlki İstanbul Büyükşehir Belediyesi, ikincisi ise Unilever’in Cif markasının destekleriyle hayata geçirilmiş olan Sosyal Sorumluluk Zirvesi’nin bu yılki destekçisi, etkinliğin resmi sponsoru, BP.

“Neye Dönüşüm?” sorusuna cevap aranıyor

Geçtiğimiz 2019’da, pandeminin olmadığı koşullarda fiziksel olarak hayata geçilen SSZ’in ana teması “Rekreasyon”, online olarak gerçekleşen ikinci etkinlikte ise ana tema “Kelebek Etkisi” olmuştu. 11-12 Kasım’da “Neye Dönüşüm?” temasıyla gerçekleşecek 3. Sosyal Sorumluluk Zirvesi’nde eğitimden sağlığa, kariyerden sürdürülebilir kalkınmaya kadar birçok alanda dönüşüm konuşulacak.

 

Açılışını İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mahir Polat’ın yapacağı zirveye; resmi sponsor BP ve Roche Türkiye, AgeSA, Fuzul, McKinsey & Company, Esas Holding, Boyner Grup gibi kurumsal konuşmacıların yanı sıra İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı, Girişimcilik Vakfı, Yenibirlider Derneği, KAGİDER, SosyalBen, TEGV, Öğretmen Akademisi Vakfı (ÖRAV), Mülteciler Derneği, Koç Üniversitesi Sosyal Etki Forumu (KUSİF), Türk Eğitim Derneği, İstanbul Bilgi Üniversitesi Göç Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi ve Arzu Çekirge Paksoy gibi sivil toplum alanının önemli isim ve sivil toplum kuruluşları etkinlikte konuşmacı olarak izleyicilerle buluşacak.

 

Katılımın her yaş grubundan izleyiciye açık olduğu etkinliğe, etkinlik günü www.sosyalsorumlulukzirvesi.comadresinden ücretsiz ve online olarak katılabilirsiniz.

Post a Comment